Şu anda Ülkü Fm dinliyorsunuz Toplam 3.527 views dinlendi.
  Sitene Radyo Ekle
  • Hata bildir

   Hata bildirKapat

  Ülkü Fm

  • Vatan Caddesi Selay İş Merkezi Kat:5 No:504 Selçuklu - KONYA
  • http://www.ulkufm.com/
  • 0332 320 15 00

  Radyo ÜLKÜ; Konya ve geneline 100,1 frekansından;
  Yayınlarımızda dinleyici memnuniyeti ve kaliteyi ön plana çıkaran,Milli ve manevi değerlere saygılı,hassas çizgiyi takip etmekteyiz.
  THM, TSM ve Özgün Türk Müziği tarzında seçkin ve kaliteli müzik yayını anlayışıyla Haber, Kültür, Açık oturum, şiir, istekler, Dini İçerikli programlarıyla tamamen profesyonellik içerisinde sizlere hizmet etmektedir.
  Yayın akışımız içerisinde,doğruları ve gerçekleri anlatarak ,verilen mesajlarla, gelecek nesillerin bilinçli yetişmesine ve yetiştirilmesine katkı sağlamak amacındayız.
  Dinleyici kitlemizin her geçen gün daha çok artması; hem radyomuza olan talepleri hem de yayınlanan reklâmlarımızla firmalarımıza geri dönüşüm sağlaması bizleri mutlu etmektedir.
  1992 yılında yayın hayatına başlayan RADYO ÜLKÜ,1995 yılında ” Karatay Ülkü Radyo Televizyon Yayıncılık A.Ş” bünyesinde seçkin yayın anlayışı, elit dinleyicisi ve profesyonel kadrosuyla,çıktığı gönül yolculuğunda GÖNÜLLERİN RADYOSU sloğanı ile yoluna devam etmiştir.2010 ve 2011 Yılında “Konya Vizyon” dergisinin organize ettiği yılın en iyileri anketinde RADYO ÜLKÜ, dinleyicilerinin çok büyük desteği ile,iki yıl üst üste yılın en iyi Radyosu seçilmiştir.
  Geçmişten bu günlere elit ve seçkin bir dinleyici kitlesi ile gerek bölgemizde gerekse web sitemizde kısa zamanda yüzbinlere ulaşan dinlenme oranları ile radyomuz gönül dostlarının desteği ile daima zirvede olmuştur.
  Radyo Ülkü olarak dinleyicilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmanın gayreti ve sizlerin desteği ile sizlere layık olmaya çalışarak yoluna devam edecektir.

  Frekanslar

  Paylaş

  Yorum Yapın

  Benzer Radyolar

  Radyo 7 Dini, Genel Dinlenme: 217591 kez Canlı Dinle
  Best FM Pop Müzik Dinlenme: 217970 kez Canlı Dinle
  Radyo D Genel, Pop Müzik Dinlenme: 218247 kez Canlı Dinle
  Moral FM Dini Dinlenme: 37953 kez Canlı Dinle
  Ntv Radyo Genel, Haber Dinlenme: 267421 kez Canlı Dinle
  Radyo 1 Genel Dinlenme: 201434 kez Canlı Dinle
  TRT Türkü Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği Dinlenme: 22984 kez Canlı Dinle
  Radyo Odtü Genel, Pop Müzik Dinlenme: 426750 kez Canlı Dinle
  web development