Şu anda Ülkü Fm dinliyorsunuz Toplam 3.558 views dinlendi.
  Sitene Radyo Ekle
  • Hata bildir

   Hata bildirKapat

  Ülkü Fm

  • Vatan Caddesi Selay İş Merkezi Kat:5 No:504 Selçuklu - KONYA
  • http://www.ulkufm.com/
  • 0332 320 15 00

  Radyo ÜLKÜ; Konya ve geneline 100,1 frekansından;
  Yayınlarımızda dinleyici memnuniyeti ve kaliteyi ön plana çıkaran,Milli ve manevi değerlere saygılı,hassas çizgiyi takip etmekteyiz.
  THM, TSM ve Özgün Türk Müziği tarzında seçkin ve kaliteli müzik yayını anlayışıyla Haber, Kültür, Açık oturum, şiir, istekler, Dini İçerikli programlarıyla tamamen profesyonellik içerisinde sizlere hizmet etmektedir.
  Yayın akışımız içerisinde,doğruları ve gerçekleri anlatarak ,verilen mesajlarla, gelecek nesillerin bilinçli yetişmesine ve yetiştirilmesine katkı sağlamak amacındayız.
  Dinleyici kitlemizin her geçen gün daha çok artması; hem radyomuza olan talepleri hem de yayınlanan reklâmlarımızla firmalarımıza geri dönüşüm sağlaması bizleri mutlu etmektedir.
  1992 yılında yayın hayatına başlayan RADYO ÜLKÜ,1995 yılında ” Karatay Ülkü Radyo Televizyon Yayıncılık A.Ş” bünyesinde seçkin yayın anlayışı, elit dinleyicisi ve profesyonel kadrosuyla,çıktığı gönül yolculuğunda GÖNÜLLERİN RADYOSU sloğanı ile yoluna devam etmiştir.2010 ve 2011 Yılında “Konya Vizyon” dergisinin organize ettiği yılın en iyileri anketinde RADYO ÜLKÜ, dinleyicilerinin çok büyük desteği ile,iki yıl üst üste yılın en iyi Radyosu seçilmiştir.
  Geçmişten bu günlere elit ve seçkin bir dinleyici kitlesi ile gerek bölgemizde gerekse web sitemizde kısa zamanda yüzbinlere ulaşan dinlenme oranları ile radyomuz gönül dostlarının desteği ile daima zirvede olmuştur.
  Radyo Ülkü olarak dinleyicilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmanın gayreti ve sizlerin desteği ile sizlere layık olmaya çalışarak yoluna devam edecektir.

  Frekanslar

  Paylaş

  Yorum Yapın

  Benzer Radyolar

  Radyo Tatlıses Genel, Pop Müzik Dinlenme: 219326 kez Canlı Dinle
  HaberTürk Radyo Genel, Haber Dinlenme: 413699 kez Canlı Dinle
  TRT FM Genel Dinlenme: 205372 kez Canlı Dinle
  Radyo Müzik Genel, Pop Müzik Dinlenme: 218681 kez Canlı Dinle
  Kral World Genel, Yabancı Müzik Dinlenme: 429967 kez Canlı Dinle
  Süper Fm Pop Müzik Dinlenme: 214326 kez Canlı Dinle
  TRT Türkü Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği Dinlenme: 23673 kez Canlı Dinle
  Cem Radyo Dini, Genel Dinlenme: 65135 kez Canlı Dinle
  web development